Zobrazených 1–12 z 62 výsledkov

Čierna šiltovka NY Yankees 47 Brand

34.90 

Kaki šiltovka NY Yankees

29.90 

Kaki šiltovka NY Yankees s bielym logom

29.90 

Khaki šiltovka NY Yankees s bielym logom

29.90 

Biela šiltovka NY Yankees s čiernym logom

29.90 

Svetlohnedá šiltovka NY Yankees s bielym logom

29.90 

Biela šiltovka NY Yankees s čiernym logom

29.90 

Čierna šiltovka NY Yankees s červeným logom

29.90 

Biela šiltovka NGHW

34.90 

Čierna šiltovka NGHW so sieťkou

34.90 

Biela šiltovka NGHW so sieťkou

34.90 

Tmavomodrá šiltovka NGHW so sieťkou

34.90 

Hľadáte modernú dámsku pokrývku hlavy, v ktorej vyniknete vy aj váš outfit? V tom prípade bude dámska šiltovka tou správnou voľbou. Zatiaľ čo v minulosti boli šiltovky považované za výhradne pánsky kúsok, dnes už dámske šiltovky nie sú žiadnou raritou. Dokážu krásne oživiť športový outfit a dodať mu potrebný šmrnc. V našom sortimente nájdete šiltovky pre ženy v mnohých zaujímavých prevedeniach za skvelé ceny.

Ak aj vy hľadáte štýlový prírastok do vašej zbierky doplnkov, vyberte si u nás značkovú šiltovku pre ženy v mnohých farebných prevedeniach. V našej ponuke nájdete bielu dámsku šiltovku, čiernu dámsku šiltovku, ale tiež šiltovky v iných farbách. Dámska šiltovka nie je iba obyčajnou pokrývkou hlavy. Ide o praktický doplnok, ktorý v lete ochráni váš zrak pred priamym slnečným žiarením a v zime poskytne dokolanú ochranu hlavy pred chladom. Určite vás však poteší fakt, že si poradí aj vtedy, keď vaše vlasy práve nemajú svoj deň.

Vyberte si u nás kvalitné dámske šiltovky za prijateľné ceny, ktoré vám dodajú výnimočný vzhľad. Okrem šiltoviek pre ženy u nás nájdete tiež pánske šiltovky či detské šiltovky.

V šatníku žiadnej ženy nesmie chýbať dámska šiltovka kúpená z www.trenchtown.sk. Dámske šiltovky z nášho eshopu sú kvalitné a vhodné pre ženu v každom veku. Dámska šiltovka sa využíva hlavne ako módny doplnok, ktorý ženám pridáva na kráse.