Zobrazených 1–12 z 62 výsledkov

Čierna šiltovka NY Yankees 47 Brand

34.90 

Kaki šiltovka NY Yankees

29.90 

Kaki šiltovka NY Yankees s bielym logom

29.90 

Khaki šiltovka NY Yankees s bielym logom

29.90 

Biela šiltovka NY Yankees s čiernym logom

29.90 

Svetlohnedá šiltovka NY Yankees s bielym logom

29.90 

Biela šiltovka NY Yankees s čiernym logom

29.90 

Čierna šiltovka NY Yankees s červeným logom

29.90 

Biela šiltovka NGHW

34.90 

Čierna šiltovka NGHW so sieťkou

34.90 

Biela šiltovka NGHW so sieťkou

34.90 

Tmavomodrá šiltovka NGHW so sieťkou

34.90 

Šiltovky tvoria neodmysliteľnú súčasť šatníka mnohých mužov. Kým v minulosti sa považovali iba za pokrývku hlavy chrániacu zrak pred slnkom, dnes šiltovky pre mužov predstavujú trendy doplnok, ktorý dokáže oživiť každý outfit. Šiltovka častokrát vyjadruje životný štýl a preto vám ponúkame kvalitné a štýlové šiltovky pre mužov rôznych značiek za prijateľné ceny.

Vybrať tú správnu šiltovku pre mužov nemusí byť také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Šiltovky sa od seba líšia najmä celkovým vzhľadom, no tiež použitým materiálom a celkovým prevedením. U nás nájdete šiltovky pre mužov v mnohých farbách a značkách, vďaka čomu si určite vyberiete tú pravú.

Šiltovka pre mužov je rozhodne kúsok na celoročné nosenie. Šiltovky so sieťkou na zadnej strane sú vhodné na letné mesiace. Sieťka totiž zabezpečuje vzdušnosť a odvádzanie vlhkosti z hlavy. Šiltovky bez sieťky zase poskytnú dostatočnú ochranu hlavy aj počas chladnejších dní. Vyberte si aj vy z nášho sortimentu štýlových a nadčasových šiltoviek pre mužov a dodajte svojmu každodennému outfitu šmrnc. Okrem pánskych šiltoviek u nás nájdete aj dámske šiltovky či detské šiltovky.

Pánske šiltovky sú určené prevažne pre pánov, ale to neznamená, že nesadnú aj ženám. Vačšina šiltoviek, ktoré predávame sú Unisex, čiže sú vhodné pre všetkých. Šiltovky, ktoré ponúkame vynikajú hlavne svojou kvalitou a štýlovým vzhľadom. Pánska šiltovka kúpená na www.trenchtown.sk ti dodá potrebný šmrnc a budeš sa cítiť jedinečne.