Trenchtown vznikol v roku 2018 ako špecializovaná predajňa jedinej značky. Bol to kamenný obchodík na Mierovom námestí v Trenčíne. Bola to značková predajňa značky Twinzz. Celá ponuka vecí obsahovala len Twinzz. Trenchtown robil veľké slávnostné otvorenie obchodu, kde boli hostia ako Attila Végh, Karol Ryšavý alebo aj distribútor značky Peter Hubcej. Obchodíku sa hneď od začiatku darilo. Ľudia si obľúbili hlavne šiltovky, kde sme hned od prvého dňa predávali v malom obchodíku denne minimálne desať šiltoviek. Postupne sme začali naberať viac tovaru a pribudla ďaľsia značka Siksilk. Obchodík mal obrovký potenciál. Rozhodli sme sa po roku, že spustíme aj web www.trenchtown.sk. Tam to všetko začalo. Naskladnili sme ďaľsie značky a kamennú prevádzku sme presunuli do OC Max v Trenčíne. Disponujeme skladom, ktorý slúži eshopu. Postupne sme otvorili eshop aj na českom trhu www.trenchtown.cz.

Každým rokom sa rozrastáme, napredujeme a snažíme sa naším zakáznikom priniesť kvalitné oblečenie značiek Twinzz, Siksilk, Alpha Industries, Goorin Bros.,Nebbia.

Zameriavame sa hlavne na spokojnosť zákazníka. Všetky reklamácie a vrátenia vybavujeme v priebehu jedného dňa. Doručenie tovaru na eshope je tiež do 24 hodín. 

Ďakujeme každému  jednému zákazníkovi za podporu 🙂

Váš Trenchtown