Vernostný systém

Bonusový program predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy a ďalšiu aktivitu (registrácia, prihlásenie k odberu mailingu). Celková suma, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na bodovú hodnotu a to v pomere  1 EUR = 1 bod. Body môžu zbierať iba registrovaní zákazníci.

Ako môžem získať bonusové body?

Bonusové body získavate za každý prebratí balík. Akonáhle zhromaždíte dostatok bonusových bodov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Bonusové body sa vám pripočítajú až po prebratí objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti alebo refunduje) sa body odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali. Body sa pripočítajú podľa vzorca 1 EUR = 1 bod.

Ako môžem bonusové body uplatniť?

Vaše nazbierané body vám prinášajú zľavy. Stav vašich bodov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu.

Kombinácia so zľavovými kupónmi

Na jednej objednávke nie je možné použiť zľavový kupón za získané body a zároveň uplatňovať iný zľavový kupón. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť zlacniť objednávku použitím zľavového kupónu za body a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvňuje celkovú čiastku objednávky a tým pádom aj celkový počet získaných bodov.

Prehľad bodov …

Prehľad počtu získaných bonusových bodov je vždy dostupný zo stránky “Prihlásenie” a po kliknutí na “Body & Odmeny” v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vaších bonus bodov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich bonusových bodov bude pripočítaný až po prevzatí objednávky. Po každom uplatnení vašich bodov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitias využitím bonusových bodov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými bodmi?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané bonusové body. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich bodov?

Platnosť Vašich bonusových bodov je obmedzená na 365 dní. Preto je používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

Bonusové body nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru sa NEDAJÚ bonusové body uplatniť!